SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK Sorgulama

Sgk yeniden ssk hizmet dökümü sorgulama işlemini şifresiz yapma imkanı tanıdı. Aşağıda bulunan formu doldurmanız durumunda ssk sorgulamanızı yapmış olacaksınız. Bu sayede tüm ssk hizmet dökümü bilgilerinize türkiye.gov.tr adresin girmeden ulaşabilirsiniz.

Ssk sorgulama işlemleri artık bir tık uzağınızda. Sitemizde birçok ssk sorgulama işlemleri yapabileceğiniz gibi e-devlet e girmeden de ssk sorgulama yada sgk sorgulama yapabilirsiniz. Ssk hizmet dökümü sorgulayarak 4A hizmet dökümünüzü de sorgulamış olursunuz. Bu sayede çalışmış olduğunuz zamanda sizin adınıza ssk yada sgk ya yatan tüm maaş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

ssk-sorgulama

 

Şifresiz Ssk Sorgulama

Ssk ya ait birçok işinizi artık online yapabilirsiniz. Kurumun internete link vermesi sayesinde insanlar ihtiyaçları olduğu anda hızlı bir şekilde Sgk sorgulama ve SSK sorgulama ya ulaşabilmektedirler. SSK sorgulama uygulaması da yine internet üzerinden erişim sağlanabilen hizmetler arasındadır. SSK sorgulama uygulamalarına Kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile erişim mümkün olduğu gibi E – Devlet üzerinden de erişim mümkündür. Soysal Güvenlik Kurumu’nun internet sayfasından şifresiz olarak sadece TC Kimlik numarası ve kimlik bilgileri ile sorgulama işlemleri yapılırken, e – devlet üzerinden yapılan işlemlerde PTT şubelerinden alınan şifreye ya da e – imzaya ihtiyaç duyulmaktadır.

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü alma ve öğrenme sayfası. SSK Hizmet Dökümü nüzü aşağıdaki SSK Sorgulama ekranından kolaylıkla hemen alabilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü almak için bazı bilgilerin girilmesi gerekiyor. SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Şifresiz olarak SSK Sorgulama işlemlerine erişim sağlamak için Aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.Bu uygulamaya giriş sağlayabilmek için T.C. Kimlik Numaranız, nüfusa kayıtlı olunan il, cilt numarası ve doğum yılı alanlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurulmalıdır. Güvenlik Kodu alanına ise ekranda görülen ve harf ile rakamlardan oluşan kod girilmelidir.Tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi SSK sorgulama uygulamalarına giriş işleminin ardından tescil kaydı tespiti, emekli aylık bilgisi, hizmet dökümü, emekli aylığı kesintisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama ve isteğe bağlı olarak ödenen 4c bilgileri sorgulamalarına ulaşılmaktadır. SSK sorgulama ve SGK sorgulama işlemlerine tek bir ekrandan kimlik bilgileri kullanılarak ulaşma imkanı bulunmaktadır.

Eğer direk site üzerinden ssk sorgulama yapmak isterseniz bu linke tıklayınız.

 

 

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

3 Comments on "SSK Hizmet Dökümü Sorgulama"

[…] gerekmektedir. Sayfada bulunan güvenlik kodunun da girilmesinin ardından sorgulama yapılarak  SSK sigorta sorgulama, SGK hizmet dökümü alanlarına […]

commenter
ibrahim milli | Kasım 13th, 2014 at 12:30

ssk girişim 01 05 1989 dogum tarihim 15 02 1966 pirim gün sayım 7400 askerlgimi yatırırsam nezaman emekli olurum

commenter
abdulmecit tüleçin | Temmuz 14th, 2015 at 19:26

ben sigorta pirimi öğrenmek istiyorum

Leave a Reply

Name:
Email:
Website:
Comment:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>